تبلیغات
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف - دیدگاه های نوبلیستهای فیزیک در رابطه با عالم هستی، دین و علم
 
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف
 
 

دیدگاه های نوبلیستهای فیزیک در رابطه با عالم هستی، دین و علم

شاید تا کنون به افراد زیادی برخورده اید که با داعیه روشنفکری و نگاه علمی تمامی مباحث دینی را ناشی از خرافات و توهمات دانسته و تمامی مبانی دینی را زیر سوال میبرند. گویی در آینه پندار این افراد انسان هر چه ملحدتر باشد، روشنفکرتر و مترقی تر جلوه خواهد کرد. ولی آیا تا به حال هیچ انیشیده اید که دیدگاه صاحبان اصلی فکر و اندیشه و دانشمندان دررابطه با مباحث توحیدی و دینی چیست؟

برای آشنایی بیشتر دوستان با آرا و افکار این دانشمندان،ما سلسله کارهایی را در این رابطه در دست تهیه داریم که هم اکنون اولین اینفوگرافیک در این مبحث را تقدیم شما دوستان گرامی میکنیم.


برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید

نوع مطلب :
برچسب ها : علم، دین، دانشمندان، نوبل، فیزیکدان، فیزیک، خدا،
درباره وبلاگ


این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد.
هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیك‌های مختلف است. اینفوگرافیك نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است كه برای انتقال سریع و جذاب یك موضوع به‌كار می‌روید. اینفوگرافیك می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عكس باشد. یك اینفوگرافیك كامل علاوه بر اینكه در یك نگاه كلیات اصلی موضوع را منتقل می‌كند،‌ شامل جزئیات كلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست.
پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورتخواهد پذیرفت.

مدیر وبلاگ : اینفو گرافیک
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :