تبلیغات
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف - ترور دانشمندان هسته‌ای ایران
 
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف
 
 
سه شنبه 8 فروردین 1391 :: نویسنده : اینفو گرافیک

ترور دانشمندان هسته‌ای ایران
بازتاب آن در رسانه های خارجی

با پیشرفت‌های هسته‌ای روز افزون کشور عزیزمان ایران، وهمچنین راه اندازی تاسیسات متعدد هسته‌ای توسط دانشمندان کشورمان، خشم دشمنان این نظام را بر افروخته ساخته که آن‌ها را مجبور به طراحی‌های ضد انسانی کردو به همین دلیل بنی گانتز(قرمانده ارتش اسرائیل) سال2012 را سال حوادث غیرطبیعی برای ایران نام بردند (یک روز قبل از ترور مصطفی احمدی روشن) در همین راستا تصمیم به پست این اینفوگرافیک گرفتم.

در پی اقدام تروریستی علیه مصطفی احمدی روشن وشهادت وی رسانه‌های خارجی به پوشش گسترده خبری‌درخصوص این حادثه و مشابهت‌های شیوه آن با ترور دانشمندان هسته‌ای ایران در دو سال گذشته پرداختند. واکنش 25 رسانه خارجی در روزاول حادثه، مورد بررسی‌و تحلیل قراگرفته است.

شما در این اینفوگرافیک نحوه ترور 5 تن از دانشمندان هسته‌ای کشور عزیزمان را مشاهده می‌کنید در 3 ترور از 5 ترور شیوه‌ی ترور انفجار بمب مغناطیسی بوده است که این بمب بر روی خودرو توسط موتور سوار کارگذاشته شده است..(عملیات تروریستی علیه احمدی روشن، عباس دوانی و شهریاری به این شیوه بوده است)

شما علاوه بر نحوه ترور می توانید واکنش‌های رسانه‌های مختلف جهان را در برابر این عملیات‌های ضدایرانی بخوانید، البته باید بدانید که این عکس تنها بخشی از اینفوگرافیک می‌باشد وبرای تماشای بازتاب رسانه ها بایستی اینفوگرافیک را در ابعاد واقعی مشاهده کنید..(بروی عکس یا لینک زیر عکس کلیک کنید..!)

توجه کنید که این عکس از اینفوگرافیک کامل نیست

برای مشاهده کامل اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید

نوع مطلب :
برچسب ها : دانشمندان هسته‌ای، هسته‌ای، ترور،
درباره وبلاگ


این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد.
هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیك‌های مختلف است. اینفوگرافیك نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است كه برای انتقال سریع و جذاب یك موضوع به‌كار می‌روید. اینفوگرافیك می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عكس باشد. یك اینفوگرافیك كامل علاوه بر اینكه در یك نگاه كلیات اصلی موضوع را منتقل می‌كند،‌ شامل جزئیات كلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست.
پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورتخواهد پذیرفت.

مدیر وبلاگ : اینفو گرافیک
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :