تبلیغات
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف - وضعیت جهان در سال 2011 در حوضه فناوری اطلاعات و ارتباطات
 
به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیکهای مختلف
 
 

وضعیت جهان در سال 2011 در حوضه

فناوری اطلاعات و ارتباطات

شما عزیزان کاملا در جریان هستید که در سال های گذشته فناوری اطلاعات و ارتباطات رشد چشم گیری داشته است حال اینفوگرافیکی را برایتان پست می‌کنم که به شما نشان خواهد داد در جهان چه اتفاقاتی در حوضه فناوری اطلاعات رخ داده است..

در حال حاضر7 میلیارد نفر جمعیت کل جهان است که از این تعداد یک سوم جمعیت، آنلاین هستند.. در طی 5 سال اخیر 18% سهم کشورهای توسعه یافته از تعداد کل کاربران اینترنت در جهان افزایش یافته است.. اکنون کاربران چین 25% کل کاربران اینترنت جهان را به خود اختصاص داده اند..

طبق تحقیقات گرایش برای استفاده از اینترنت هم در کشورهای توسعه یافته وهم در کشورهای درحال توسعه، در بین جوانان بیشتر از افراد مسن است..

از میان 1.8 میلیارد خانه در جهان، یک سوم آن ها به اینترنت دسترسی دارند. این رقم در 5 سال قبل به یک پنجم می رسید..

حال شما می توانید علاوه بر شکل نموداری این اطلاعات، اطلاعاتی مربوط به کاربران اینترنت تلفن همراه در جهان وهمچنین رشد پهنای باند در جهان را در این اینفوگرافیک زیبا مشاهده کنید..ضمنا توجه داشته باشید که این عکس از اینفوگرافیک تنها بخشی از کار می باشد شما برای دیدن کامل اینفوگرافیک باید روی خود عکس یا لینک زیر عکس کلیک کنید..

توجه کنید که این عکس از اینفوگرافیک کامل نیست..!

برای مشاهده کامل اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید

نوع مطلب :
برچسب ها : فناوری اطلاعات و ارتباطات، information technology، اینترنت،
درباره وبلاگ


این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد.
هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیك‌های مختلف است. اینفوگرافیك نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است كه برای انتقال سریع و جذاب یك موضوع به‌كار می‌روید. اینفوگرافیك می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عكس باشد. یك اینفوگرافیك كامل علاوه بر اینكه در یك نگاه كلیات اصلی موضوع را منتقل می‌كند،‌ شامل جزئیات كلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست.
پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورتخواهد پذیرفت.

مدیر وبلاگ : اینفو گرافیک
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :